najnowsze-info-bialystok.pl

Za jakiś czas pojawi się nowoczesny system uwierzytelniający na Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi znajomymi będzie bez porównania cięższe!

Za jakiś czas pojawi się nowoczesny system uwierzytelniający na Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi znajomymi będzie bez porównania cięższe!

08.06.2021, 11:12

Delikatnie zdenerwowani się stają sympatycy obrazów filmowych oraz odcinkowych produkcji, ponieważ z Internetu spływają bolesne wieści. Strona internetowa VOD zwana także pod nazwą Netflix zastanawia się nad tym by uniemożliwić swoim płatnikom podzielność kont. Do tego momentu była to bardzo komfortowa i niesamowicie znana funkcjonalność. Za tylko jeden abonament opłaty reguluje dużo użytkowników i oni mogą przebywać w zróżnicowanych pomieszczeniach. Strona VOD Netflix w rozrachunku ostatecznym nie potwierdziła totalnego zakazania kont dzielenia, jednak postanowiła zaprezentować swego rodzaju ograniczenie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje zatrzymać kont współdzielenie użytkownikom, którzy nie pomieszkują w jednym mieszkaniu. Ukazywać się będzie obwieszczenie na telewizorowym ekranie, które ma wymusić na kliencie zatwierdzenie tego, że to właśnie on jest właścicielem. Weryfikacyjny kod na podany adres lub numer telefonu ma zamiar wysłać ten potentat w otoczeniu serwisów internetowych VOD. W sytuacji jak ta osoby korzystające z abonamentu muszą być świadomi tego, że się pojawią metamorfozy w korzystaniu z portalu internetowego VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij