najnowsze-info-bialystok.pl

Trener Sousa podał do mediów na początku tygodnia skład reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Kilku graczy odsuniętych od zespołu Polski!

Trener Sousa podał do mediów na początku tygodnia skład reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Kilku graczy odsuniętych od zespołu Polski!

24.05.2021, 12:50

Mnóstwo młodych chłopców, których celem życiowym jest profesjonalna gra w nożną piłkę myśli o występie w rozgrywkach. Futbol to obecnie najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Europie i nie ma co do tego wątpliwości. Dzieci od młodych lat trenują po to, żeby kiedyś występować w spotkaniach na najsławniejszych arenach do nożnej piłki. ścieżka do stania się zawodnikiem nie jest najłatwiejsza i żąda bardzo dużo wyrzeczeń i trzeba jednakże mieć świadomość tego. Młodzi chłopcy, którym się powiodło między innymi dlatego wzbudzają często zazdrość i tym samym respekt wśród swoich znajomych. Dwadzieścia cztery ekipy toczyć batalię będą w Starego Kontynentu mistrzostwach, które się rozpoczną w przyszłym miesiącu. To bez cienia wątpliwości dowodzi, że na sympatyków piłki nożnej czekają wielkie emocje. Turniej Euro 2020 będzie grany przez miesiąc, a więc z pewnością będziemy odbiorcami bardzo dużej ilości trafień a także spotkań piłkarskich. Trener Paulo Sousa zaprezentował skład na mecze mistrzostw Starego Kontynentu, i dlatego też w tym właśnie felietonie jednak pragniemy zwrócić uwagę na kadrze Polski.

Od paru dekad ogłaszanie listy piłkarzy na wysokiej rangi rozgrywki takie jak mundial a także europejskie mistrzostwa pobudza wielkie emocje w naszym kraju. Z reguły się trafiały w takich przypadkach rewelacje, które nie każdemu się podobały. Identycznie było w tej sytuacji. Bez wątpienia bardzo dużym zaskoczeniem, w momencie gdy selekcjoner Paulo Sousa przedstawił piłkarzy listę był brak w kadrze Grosickiego, który przez lata stanowił trzon naszej narodowej kadry. Piłkarz West Bromwich Albion od paru miesięcy nie gra w futbol regularnie i jest to powodem podstawowym tego, iż szkoleniowiec Paulo Sousa nie zechciał powołać Turbogrosika do składu polskiej reprezentacji na europejskie mistrzostwa. posiadamy niesamowicie kadrę W praktyce, która może się pojedynkować o świetny wynik na Starego Kontynentu Mistrzostwach. Pozostaje nam więc wyczekiwać na inauguracyjny mecz czempionatu europejskiego, w którym polska kadra mierzyć się będzie ze Słowaków reprezentacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij