najnowsze-info-bialystok.pl

Starcie finałowe w tym sezonie nie dla reprezentantów Realu Madryt! Wspaniały półfinał reprezentantów Chelsea Thomasa Tuchela!

Starcie finałowe w tym sezonie nie dla reprezentantów Realu Madryt! Wspaniały półfinał reprezentantów Chelsea Thomasa Tuchela!

12.05.2021, 13:00

Najczęściej uprawiana dyscyplina sportowa na Starym Kontynencie to teraz piłka nożna. Nie powinno zaskakiwać to, że pojedynki w piłce nożnej cieszą się fenomenalnymi wynikami telewizyjnymi, gdyż wielbicieli piłkarskich istnieje ogromna liczba. Dlatego że płatności za gwiazdy piłkarski co roku dużo większe i dzięki temu drużyny potrafią zyskiwać znacznie więcej środków. W zeszłym tygodniu zostały rozegrane półfinałowe starcia zmagań Ligi Mistrzów. Liga Mistrzów to niezwykle ważne rozgrywki i dowolnie wybrany zaangażowany fan piłkarski doskonale rozumie to. W starciu półfinałowym naprzeciw siebie do walki stanęły ekipy Realu z Madrytu oraz Chelsea FC, a to prowadzi do tego że wszyscy wiedzieli, iż oczekiwać można świetnego spotkania. Bez dwóch zdań ten mecz nie zawiódł wymagań wielbicieli piłki nożnej, gdyż obydwa zespoły zaprezentowały świetne umiejętności. Dobrze jednak zdawać sobie z tego sprawę, iż do finałowego meczu szansę miała wejść jedynie jedna z tych drużyn i gracze a także trenerzy rozumieli to.

To spotkanie 1/2 finału także było opisane w mediach społecznościowych jako walka 2 młodych i świetnie spisujących się szkoleniowców. Zidane oraz Tuchel Thomas to selekcjonerzy, którzy w poprzednich latach na rynku trenerskim zdołali wypracować sobie dobrą markę. Zidane jako trener Realu Madryt szansę miał na swój czwarty finał Ligi Mistrzów w przeciągu 5 ostatnich lat. To z całą pewnością niesamowite osiągnięcie, jednakże przy okazji tego dwumeczu półfinałowego przez niego prowadzona ekipa nie miała szans zwyciężyć. Chelsea Londyn wywalczyła sobie awans do finałowego meczu Ligi Mistrzów, ponieważ ograła mistrza hiszpańskiej ligi. Rozsądnie zrozumieć to, że gracze przygotowywani przez Thomasa Tuchela rozegrali fantastyczne dziewięćdziesiąt minut tamtego dnia. Dotychczasowi mistrzowie hiszpańskiej ekstraklasy w zasadzie powinni być zadowoleni z tego, że dali wpakować sobie tak mało bramek, ponieważ zaprezentowali się z nie najlepszej strony. W finałowym meczu Londyńska Chelsea walczyć będzie z Manchesterem City.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij