najnowsze-info-bialystok.pl

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 14:12

Niedawno, bo 7.03 o 20 zaistniał wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niebywale głośno i bezustannie jest to jeden z wiodących tematów wśród rozmaitych tabloidów. Był to 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją bardziej po stronie Elżbiety II jak i pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media informują, że jeżeli tylko Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwołanie swoją możliwość. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła również temat tego, że książe nie dojrzał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili czwórkę ekspertów analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, zarzucając przy tym Oprah brak obiektywizmu natomiast Markle korzystanie z ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio mniej więcej 1mln widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która potrafi wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Mając na względzie emocjonujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpienia można stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij