najnowsze-info-bialystok.pl

Remisowe rozstrzygnięcie w pojedynku kadry Polski z rosyjskim zespołem. Niedługo się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Remisowe rozstrzygnięcie w pojedynku kadry Polski z rosyjskim zespołem. Niedługo się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

09.06.2021, 15:19

Bezapelacyjnie futbol to najchętniej oglądana dyscyplina sportowa w Polsce. Gigantyczna ilość kibiców piłkarskich czeka na zbliżające się wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno więc nikogo zaskakiwać. Kadra Polski wystąpi na nich i rywalizować będzie w rozgrywkach grupowych z hiszpańską kadrą, słowacką kadrą oraz szwecką reprezentacją. Powinniśmy powiedzieć o tym, że to nie są najprzyjemniejsi konkurenci, jednak posiadamy ogromne szanse na awans do dalszej fazy. W tej sytuacji naprawdę istotne będzie to, żeby przedstawić się z najlepiej przygotowanej strony. W ten wtorek drużyna narodowa rozgrywała towarzyski pojedynek z drużyną rosyjską, która także będzie grać na europejskie mistrzostwa. Po raz pierwszy od zeszłego roku fani piłkarscy mogli stawić się na trybunach i mogli być bez wątpienia uradowani. Nie było jednak wiele akcji podbramkowych w starciu tym i finalnie kadra Polski zremisowała z rosyjską kadrą jeden do jednego. Dla narodowej kadry Polski gola już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok, z kolei dla drużyny rosyjskiej strzelił Karawajew Wiaczesław.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij