najnowsze-info-bialystok.pl

Niezwykłe doznania w końcowych minutach pojedynku z angielskim zespołem! Szymański ustrzelił bramkę i nazwany został herosem kadry narodowej Polski!

Niezwykłe doznania w końcowych minutach pojedynku z angielskim zespołem! Szymański ustrzelił bramkę i nazwany został herosem kadry narodowej Polski!

09.09.2021, 14:41

Reprezentacja polska piłkarska grająca w pojedynkach na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle ciężka do powstrzymania i dostrzegamy to od 10 lat. Faktycznie rzadko kiedy ponosimy porażki na tym obiekcie i dobrze być świadomym tego, iż duża zasługa w tym kibiców piłki nożnej z Polski. Gdy Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca gracze naszego zespołu dostają nadprogramowego zastrzyku mocy. W eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze gracze selekcjonera Sousy Paulo spisują się do tej pory dobrze, ale ich forma oddalona jest od ideału. Polskich graczy wieczorem w środę czekał niezwykle skomplikowany test, jakim był z pewnością mecz z drużyną Anglii. Każdy fanatyk futbolu z naszego kraju rozumiał to, jak trudnym rywalem w dziejach meczów naszej kadry są angielscy piłkarze. Nie można było sobie pozwolić na wątpliwości w przypadku jak ten, ponieważ niezwykle ważne było zgarnięcie największej ilości oczek.

Przed tym spotkaniem nasza kadra była od samego początku skazywana na klęskę. Dobrze bez wątpienia zwrócić uwagę na fakt, że polscy gracze zazwyczaj mocno potrafią się zmobilizować na mecze ze znacznie potężniejszymi. Podobnie było w tym przypadku i należy mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet stwierdzić, iż polska drużyna mogłaby walczyć o 3 punkty z angielską piłkarską reprezentacją. dla polskiej piłkarskiej reprezentacji to okazało się bardzo ciężkie starcie i bez wątpienia należy ich pochwalić za rywalizację do samego końca. W chwili, kiedy bramkę w osiemdziesiątej minucie strzelił Harry Kane wydawać się mogło, iż to może być koniec nadziei o pozytywnym wyniku. Polska kadra ostatecznie nie miała w planach odpuszczać i do ostatnich minut spotkania poszukiwała szansy do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie gry, który zarządził arbiter bramkę na wagę rezultatu remisowego zdobył gracz AEK Ateny Szymański. Była to bez żadnych wątpliwości specjalna chwila w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. Kadra Polski w ostatecznym rozrachunku zdołała wywalczyć wynik remisowy na Stadionie Narodowym w batalii z angielską piłkarską reprezentacją i w ten sposób nadal ma wielkie szanse na awans do mundialu w Katarze.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij