najnowsze-info-bialystok.pl

Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Przedstawiona przez Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na finałowy występ turnieju Eurowizji!

Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Przedstawiona przez Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na finałowy występ turnieju Eurowizji!

26.05.2021, 16:21

Polska zwykle nie porywała wielbicieli dobrej muzyki podczas turnieju Eurowizji i dobrze zdawać z tego sobie sprawę. Przeważnie naszym największym osiągnięciem jest kwalifikacja do występu finałowego, gdzie wywalczaliśmy odległe lokaty. Eurowizję odroczono zeszłego roku, ponieważ panowała epidemia koronawirusa, która sparaliżowała nie jedynie Stary Kontynent, lecz również całą planetę. Gwiazdą naszego narodu w trakcie turnieju Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał marzenie zadziwić fanów muzyki piosenką o tytule "The Ride". Z wyboru przedstawiciela Polski wielu dziennikarzy nie było uradowanych, jednak w rozrachunku końcowym do zmiany nie doszło. Przykro że musieliśmy kolejny raz z rzędu żegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Rafał Brzozowski, który na Eurowizji nie skłonił ku sobie widzów i też dlatego został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z naszego kraju są już niezwykle wynudzeni tego typu wynikiem. Warto być świadomym tego, iż "The Ride" czyli piosnka zaprezentowana przez Brzozowskiego była szczerze mówiąc niespecjalna. W tym utworze nie ma nic interesującego, co może wprawić w zachwycenie sympatyków muzyki w Europie. To jest któraś z kolei odsłona konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego ambasador Polski nie umie awansować do fazy finałowej. Od paru lat wybór ambasadorów Polski na turniej Eurowizji nie wychodzi nam najlepiej i bez żadnego problemu można zrozumieć. Warto w takim przypadku liczyć na to, iż w kolejnych latach Polska zdoła wejść do finałowego pojedynku o triumf w zawodach europejskiej piosenki. W tego typu sytuacji niezwykle kluczowe jest to, żeby wybrać dobrego piosenkarza, który będzie w stanie olśnić publikę europejską. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy mieć możliwości do finału w turnieju Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij