najnowsze-info-bialystok.pl

Legia z Warszawy dostała się do grupowej fazy Europe League! Mistrzowie PKO Ekstraklasy pokonali Slavię z Pragi i będą grać w Lidze Europy!

Legia z Warszawy dostała się do grupowej fazy Europe League! Mistrzowie PKO Ekstraklasy pokonali Slavię z Pragi i będą grać w Lidze Europy!

28.08.2021, 14:11

Piłkarscy wielbiciele z Polski rzadko kiedy mają powód do fetowania. gra krajowych piłkarskich drużyn w porównaniu europejskiej czołówki wygląda dość słabo i trzeba uświadomić to sobie. Jednakże sukces polskich klubów w pucharowych eliminacjach zapewnia kibicom piłkarskim w naszym kraju sporo pozytywnych doznań. Dostanie się mistrza naszego kraju do rozgrywek grupowych Europa Leauge to olbrzymi wyczyn dla polskiego futbolu i to nie podlega wątpliwości. Mistrzowie PKO Ekstraklasy zwyciężyli po naprawdę trudnym spotkaniu Slavię Praga wynikiem 2 do 1 i takim sposobem będą występować w europejskich pucharach jesienią. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza zdołali zwyciężyć to starcie chociaż mieli niekorzystny wynik po pierwszej połowie. Jednak druga połowa była o wiele atrakcyjniejsza dla zawodników Legii z Warszawy i ostatecznie to właśnie oni mogą cieszyć się z wywalczenia kwalifikacji do grupowej fazy Ligi Europejskiej. Wicemistrz polskich rozgrywek natomiast pożegnał się z europejskimi pucharami, ponieważ niestety przegrał starcie rewanżowe z Gent rezultatem zero do trzech.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij