najnowsze-info-bialystok.pl

Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Messi już nie jest piłkarzem Barcelony!

Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Messi już nie jest piłkarzem Barcelony!

22.08.2021, 16:05

Bez wątpienia roszady transferowe zespołów piłkarskich podczas pauzy między rozgrywkami są często fenomenalne. Jednak to, co mogliśmy obejrzeć w tym roku zdziwiło niemal wszystkich wielbicieli piłki nożnej. Większość była przekonana, że Messi Leo będzie piłkarzem Dumy Katalonii do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Jednak drużyna hiszpańska popadła w finansowe kłopoty i argentyński piłkarz nie miał wyjścia, był zmuszony opuścić zespół. wicemistrz Ligue 1 okazał się zespołem, który podjął decyzję, żeby zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry Argentyny. Atrakcyjną ofertę kontraktu, którą były zawodnik Barcy zatwierdził przedstawił argentyńskiemu piłkarzowi zespół z francuskiej ligi. bez wątpienia kluczowy moment w historii europejskiej nożnej piłki i trzeba to zapamiętać. Teraz kibice piłki nożnej będą mieli szansę śledzić grę Lionela Messiego na francuskich stadionach. Zapewne naprawdę sporo osób zainteresowane będzie tym, jak Leo Messi się odnajdzie w nowym klubie. Messi utworzy tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe oraz Neymar, co zapewnić może PSG ogromną liczbę trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij