najnowsze-info-bialystok.pl

Woodstock 2018

Woodstock 2018

01.08.2018, 13:18

Pierwszy raz największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało nie tylko coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji czy pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij