najnowsze-info-bialystok.pl

Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

24.09.2020, 14:09

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane jury, które gromadzi przed ekranami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego można zobaczyć całkiem sporo cenionych w świecie mody osób, jak chociażby rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, czy też światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie w szranki staje 14 osób, wśród których są też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów tej osobie, której możliwości do bycia modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu znajdzie się w domu Top Model. Za to srebrny bilet to głos internautów, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu?

Top Model daje nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego co sezon zgłasza się dużo zainteresowanych osób. W każdym odcinku uczestnicy wykonują różnego rodzaju zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z zawodników musi odpaść w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto okaże się dziewiątym zwycięzcą Top Model. O to miano konkuruje całkiem sporo interesujących zawodników, w związku z tym bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij