najnowsze-info-bialystok.pl

Nadciąga premiera nowego PS5

Nadciąga premiera nowego PS5

21.09.2020, 16:28

Jeszcze w roku 2019 zapowiedziano, że w bieżącym roku japońska marka Sony okaże nam swoje świeże dziecko, mianowicie PlayStation 5. Aktualnie wśród graczy dalej ceniona okazuje się poprzednia wersja konsoli i nie wygląda na to, aby zaciekawienie nią miało zmniejszać się. Jednak Sony zdecydowało się na wytworzenie konsoli najwyższej generacji, a gracze nie mogą się jej już doczekać.

Najświeższe rozwiązania technologiczne w PS5

Japońska marka Sony już nie raz pokazywała, iż okazuje się nowatorem na rynku oraz potrafi zdziwić fanów. Poprzednia konsola, PS4, postawiła niezwykle wysoko poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko dzięki totalnie innowacyjnej jakości, jakiej nigdy nie zaoferowała inna marka. Niesamowicie wyczulone pady, gry najnowszej generacji, grafika - klienci oczywiście ucieszyli się na te wspomniane detale i przez to aktualnie PS4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą w historii.

Jednak nie obyło się bez początkowych kłopotów - Japończycy mieli zamiar podnieść różnego rodzaju technologie (co finalnie wyszło), ale sama premiera oraz przedpremierowe pokazy konsoli PS4 stworzyły mieszane emocje. Klientom, którzy byli przyzwyczajeni do starszej konsoli PS3, nie w 100% odpowiadały przykładowo pady, albowiem na starcie wydawało się, że są bardzo niekomfortowe. W definitywnej wersji DualShocki przybrały zasadniczo podmieniony wygląd, jednakże problemem pozostała premierowa wersja konsoli PlayStation 4. PlayStation4 się nadmiernie przegrzewała, sprzęt potrafił też samodzielnie się resetować.

Jednak po czasie oraz poprawkach wdrażanych na bieżąco, okazało się, iż mimo wszystko Sony idzie w niezłą stronę, a wypuszczona konsola do gier ma miano kultowej. Rzecz jasna nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele graczy wspomina bardzo ciepło.

PlayStation 5 - hit czy porażka?

Na pewno każdy gracz czy też amator świeżynek technologicznych ze zniecierpliwieniem oczekuje ukazania się nowej konsoli do gier. Sony powiedziało, iż gierki znane z PlayStation4 ruszą na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie podziała na odwrót, co licznym graczom się nie podoba). Mamy na chwilę obecną pierwsze informacje o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - mówi się, że firma Sony nie może się wyrobić z taśmą produkcyjną, aczkolwiek nie mamy pewności, czy nie są to tylko wredne plotki. W Internecie wyskakują się kolejne wiadomości także o tym, że konsola PS5 ma teoretycznie kłopot z jakością 4k. Jednakże i tutaj nie wiadomo, co jest rzeczywiste. Wszystko wyjdzie na jaw w momencie premierowego ukazania się urządzenia, tj. dziewiętnastego listopada tego roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij